Zakończyliśmy starty  w ramach Małopolskiej Ligi Gimnastycznej 2017. Po 4 edycjach nasi zawodnicy osiągnęli następujące rezultaty:

Kl. młodzieżowa

miejsce 2 Poluk Piotr
miejsce 8 Bukowski Sebastian
miejsce 14 Dąbrowski Kacper
miejsce 22 Remus Krzysztof
miejsce 28 Kotara Ksawery
miejsce 34 Bętkowski Adam
miejsce 34 Mostowski Dawid

Kl. III

miejsce 2 Kudła Dawid
miejsce 8 Skubiński Krystian
miejsce 14 Pląder Antoni
miejsce 22 Szarek Kamil

Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz Rodzicom /tym ostatnim dziękujemy za wytrwałość w codziennym dowożeniu synów na treningi/. Całej ekipie /oraz sobie/ życzymy dalszego rozwoju w roku przyszłym, zdrowia i radości z uprawiania gimnastyki sportowej a Rodzicom także satysfakcji z obserwowania rozwoju sprawności i ducha oraz wyników swych pociech. Życzenia te kierujemy także do pozostałych naszych członków z grup ogólnorozwojowych, cheerleaderek wraz z Rodzinami oraz Pań i Panów ćwiczących w naszym Klubie.

Zarząd i Trenerzy.

Zobacz szczegóły -->

Obóz Zakopane

Tradycyjnie jak co roku byliśmy w Zakopanem na obozie gimnastyczno-narciarskim kończącym sezon.

Działo się sporo…  Kolejni zawodnicy opanowali dosyć  łatwą /dla nich/ sztukę jazdy na nartach lub desce, zjeżdżano na "jabłuszkach" i nie tylko z Kalatówek i na Kozińcu. Byliśmy w Dolinie Olczyskiej i na skoczniach narciarskich na Krokwi.

Graliśmy w rugby /dziękujemy jeszcze raz za "jajo" ekipie z Mazowsza/ i w  piłkę ręczną – są to ulubione gry zespołowe naszych gimnastyków.

Trenowaliśmy także wybrane elementy naszej dyscypliny  a ponadto umożliwiliśmy  chłopakom rozwój objawionego podczas poprzednich obozów  zamiłowania do ćwiczeń sprawnościowo-sylwetkowych na siłowni /oczywiście na miarę ich wieku i możliwości nie zaś dużych chęci!/.

Lekko zmęczeni ale zadowoleni wróciliśmy do domów na końcówkę świątecznych przygotowań…

VI Memoriał Jarosława Górki

8. stycznia 2018 r. odbedzie sie VI Memoriał Jarosława Górki.

O godz. 16.45 złożenie wiązanki na grobie naszego tragicznie zmarłego kolegi, a o godz. 18.00 okolicznościowa msza św. w kościele w Krzyszkowicach.

Tradycyjnie o godz. 20.00 rozegrane będą zawody w piłce siatkowej w siedzibie klubu w Szkole Podstawowej nr 4 w Krzyszkowicach.

Strony: « Poprzednia 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 38 Następna »