Dzień Niepodległości 2017

Klub nasz tradycyjnie jak co roku z okazji rocznicy Odzyskania Niepodległości zorganizował patriotyczno - sportową imprezę na terenie SP nr 4 w Krzyszkowicach.

Uroczystości rozpoczęto odśpiewaniem wszystkich zwrotek hymnu narodowego a następnie odbył się koncert pieśni legionowych w wykonaniu uczniów z naszej Szkoły pod kierownictwem p. Magdy Baran, w którym uczestniczyła cała zgromadzona publiczność.

Po zakończeniu części oficjalnej rozpoczęła się rozgrzewka przygotowująca dzieci i dorosłych do różnorodnych konkurencji. Dzieciaki w zmaganiach sportowych były niestrudzone i pewnie impreza mogłaby trwać jeszcze dłużej ale... końcówka należała do dorosłych. Impreza zakończyła się tradycyjnym przeciąganiem liny, w którym uformowano dwie drużyny kobiece i dwie męskie.

Zmagania kobiet wygrała drużyna AWF, honor "reszty świata" uratowali mężczyźni. Czas na rewanż już za... rok :). Dziękujemy studentom AWF oraz Maćkowi /synowi Sławka/ za pomoc w realizacji imprezy a także oficjalnym Gościom z dyr. A. Myślak na czele za obecność i wszelkie wsparcie.

P.S. Zapomnieliśmy /a głównie trener Mirek/ o tradycyjnym poczęstunku dla uczestników z przygotowanych już polskich jabłek /na szczęście były chociaż Panie ze Stowarzyszenia Przyjaciół Wieliczanki ze swoimi specjałami…/.

Zobacz reportaż z imprezy ==>

Strony: « Poprzednia 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 38 Następna »