BIEGANIE  DLA WSZYSTKICH!

REGULAMIN XVI EDYCJI BIEGÓW KRZYSZKOWICKICH
organizowanych przez UKS GIMNAZJON przy SP nr 4,  Zarząd i Radę Osiedla
oraz OSP Wieliczka - Krzyszkowice
pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka.

1.Cel imprezy: popularyzacja biegania jako jednej z najprostszych form aktywności fizycznej, aktywizacja i integracja niepełnosprawnych mieszkańców Krzyszkowic oraz innych miejscowości, radość i satysfakcja ze wspólnej sportowej zabawy
2.Data: 9. 09. b.r. /sobota/ wg harmonogramu
3.Miejsce: start i meta ul. Jaśminowa obok Domu Ludowego
4.Warunki ogólne: obowiązuje dowolny strój sportowy /nie przewiduje się przechowalni odzieży/, przebieralnia i WC w Domu Ludowym, biegi odbędą się bez względu na pogodę, parking obok Szkoły Podstawowej nr 4 lub garaży u zbiegu ulic Krzyszkowickiej i Sadowej ok. 300 m od mety           i obok plebanii /wjazd z ulicy Jaśminowej do godz. 9.30, wyjazd po 12.15/.

5.Dystanse i kategorie
Chłopcy i dziewczęta pobiegną razem lub oddzielnie w zależności od liczby uczestników, ale klasyfikacja będzie osobna:

• dzieci do roku 2017 włącznie – 100 m start ul. Jaśminowa, godz 9.45,
  • 2016 – 2015 – 200 m start ul. Jaśminowa, godz. 10.10
  • 2014 – 2013 – 200 m start ul. Jaśminowa, godz. 10.30
  • bieg integracyjny – 200 m ul. Jaśminową. Startują osoby niepełnosprawne wraz z opiekunami oraz wszyscy chętni biegacze. Uwaga – wszyscy biegną w tempie najwolniejszego uczestnika! godz. 10.45.
  • kategorie M i K roczniki 2012 – 2011, 2010 – 2009, 2008 – 2005, 2004 i starsi.

Bieg główny p.n. “Wielka Krzyszkowicka” ok. 2 000 m.
Trasa ulicami: Jaśminowa, Krzyszkowicka, przełączka obok sklepu spożywczego, Solna, Św. Barbary, Św. Kingi, Strzelców Wielickich, Krzyszkowicka, Jaśminowa. Start i meta wspólna dla wszystkich kategorii, początek biegu  ok. 11.00.

UWAGA! Dodatkowa konkurencja – przeciąganie wozu strażackiego na czas /zespoły kobiece 4 os. i męskie 2 os./. Start na ul . Jaśminowej po zakończeniu biegu głównego.

6.Zapisy: w dniu zawodów w Domu Ludowym w godz. 9.00 – 9.30, bez opłaty startowej, uczniów obowiązuje legitymacja szkolna i pisemna zgoda rodziców na udział w biegu lub podpisanie takiegoż oświadczenia /w tym o dobrym stanie zdrowia/ przy zapisie. Osoby dorosłe podpisują oświadczenie o dobrym stanie zdrowia lub przedstawiają zaświadczenie lekarskie.
7.Nagrody: dla wszystkich którzy ukończą bieg - pamiątkowy medal /tak więc najbardziej liczy się dotarcie do mety!/ , zdobywcy miejsc I – III dyplomy i drobne upominki, ponadto pierwsza trójka w kat. otwartej K i M w biegu głównym otrzyma puchary Burmistrza M. i G. Wieliczka

OFICJALNE OGŁOSZENIE WYNIKÓW I DEKORACJA ODBĘDZIE SIĘ OK. GODZ. 12.45 NA MECIE PRZY DOMU LUDOWYM

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIEGANIA ORAZ SZCZEGÓLNIE TYCH NIEZDECYDOWANYCH – potraktujcie start jako zabawę lub początek czegoś większego...

Trasa jest łatwa – można ją pokonać marszobiegiem.
 WARTO   PRZYNAJMNIEJ    SPRÓBOWAĆ!!!

Strony: « Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 38 Następna »