VIII edycja Biegów Krzyszkowickich

Wyjątkowo w drugi a nie pierwszy weekend września odbyła się VIII edycja Biegów Krzyszkowickich organizowanych przez UKS GIMNAZJON wraz z Zarządem i Radą Osiedla. W 16 kategoriach wiekowych rywalizowano tradycyjnie na dystansach od 100 m do ok. 2 km. Łącznie we wszystkich konkurencjach udział wzięło ok. 150 osób. Emocji i zabawy było dużo – i tak naprawdę o to przede wszystkim chodziło organizatorom (jeśli ktoś zaś podjął lub podejmie decyzję o regularnym treningu to będzie nam szczególnie miło).

Liczne grono zawodników i kibiców pobiegło również w biegu integracyjnym solidaryzując się z tymi, którzy nie tylko w bieganiu ale i w życiu mają pod górę (w cudzysłowiu i bez). Zgodnie z formułą zawodów każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, najlepsi zaś dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Wielickie oraz Urząd Miasta i Gminy. Wszystkim instytucjom a także policjantom, strażnikom miejskim, druhom i druhnom z OSP w Zabawie (po biegach, które zabezpieczali udostępnili swój wóz bojowy wszystkim chętnym) oraz wolontariuszom bardzo dziękujemy za cenny wkład w organizację imprezy.

Zapraszamy na kolejną edycję Biegów za rok! Teraz czas na trening /lub decyzję o nim…/. Można się przygotowywać również poprzez uczestnictwo w zajęciach w naszym klubie. Bardziej wytrawnym biegaczom przypominamy o "połówce" /czyli półmaratonie…/ w naszym mieście 20 września. Do zobaczenia na asfalcie!

Strony: « Poprzednia 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... 38 Następna »