BIEGANIE DLA WSZYSTKICH!
REGULAMIN VII EDYCJI BIEGÓW KRZYSZKOWICKICH
organizowanych przez UKS GIMNAZJON przy SSP nr 4, Zarząd i Radę Osiedla Krzyszkowice
pod patronatem Starosty Wielickiego i Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka.

Cel imprezy: popularyzacja biegania jako jednej z najprostszych form aktywności fizycznej, aktywizacja i integracja niepełnosprawnych mieszkańców Krzyszkowic oraz innych miejscowości, radość i satysfakcja ze wspólnej sportowej zabawy.

Data: 12. 09. b.r. /sobota/ wg harmonogramu

Miejsce: start i meta ul. Jaśminowa obok Domu Ludowego
Warunki ogólne: obowiązuje dowolny strój sportowy /nie przewiduje się przechowalni odzieży/, przebieralnia i WC w Domu Ludowym, biegi odbędą się bez względu na pogodę, parking obok garaży u zbiegu ulic Krzyszkowickiej i Sadowej ok. 300 m od mety, obok plebanii /wjazd z ulicy Jaśminowej do godz. 9.45, wyjazd po 11.45.

Dystanse i kategorie / chłopcy i dziewczęta pobiegną razem ale klasyfikacja będzie osobna /:

• dzieci do roku 2009 włącznie – 100 m start ul. Jaśminowa godz 10.10
  • 2007 – 2008 – 200 m start ul. Jaśminowa godz. 10.20
  • 2005 – 2006 – 200 m start ul. Jaśminowa godz. 10.30
  • bieg integracyjny – 200 m ul. Jaśminową. Startują osoby niepełnosprawne wraz z opiekunami oraz wszyscy chętni biegacze. Uwaga – wszyscy biegną w tempie najwolniejszego uczestnika! Godz. 10.45.
  • kategorie M i K roczniki 2004 – 2003, 2000 - 2002, 1999 -1997 i starsi – bieg główny p.n. "Wielka Krzyszkowicka" ok. 1800 m ul. Jaśminowa, Krzyszkowicka, przełączka obok sklepu spożywczego, Solna, Św. Barbary, Św. Kingi, Strzelców Wielickich, Krzyszkowicka, Jaśminowa , start i meta wspólna dla wszystkich kategorii. Zapraszamy także miłośników nordic walking /a więc można maszerować także z kijkami –- w tym roku brak oddzielnej kategorii, sprawdzamy popularność dyscypliny/. Początek o 11.00.

Zapisy: w dniu zawodów w Domu Ludowym w godz. 9.30 – 10.00, bez opłaty startowej. Uczniów obowiązuje legitymacja szkolna i pisemna zgoda rodziców na udział w biegu lub podpisanie takiegoż oświadczenia /w tym o dobrym stanie zdrowia/ przy zapisie. Osoby dorosłe podpisują oświadczenie o dobrym stanie zdrowia lub przedstawiają zaświadczenie lekarskie.
Nagrody: dla wszystkich którzy ukończą bieg - pamiątkowy medal /tak więc najbardziej liczy się dotarcie do mety!/ , zdobywcy miejsc I – III dyplomy i drobne upominki, ponadto pierwsza trójka w kat. otwartej K i M w biegu głównym otrzyma puchary Starosty Wielickiego.

OFICJALNE OGŁOSZENIE WYNIKÓW I DEKORACJA ODBĘDZIE SIĘ OK. GODZ. 12.15 NA MECIE PRZY DOMU LUDOWYM /po pokazach gimnastycznych UKS GIMNAZJON/.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIEGANIA ORAZ SZCZEGÓLNIE TYCH NIEZDECYDOWANYCH

potraktujcie start jako zabawę lub początek czegoś większego...
Trasa jest łatwa – można ją pokonać marszobiegiem.
WARTO PRZYNAJMNIEJ SPRÓBOWAĆ!!!

Szanowni mieszkańcy.
Informujemy o czasowym /godz. 10.45 do ok. 11.30/ zamknięciu w dniu 12 września /sobota/ przejazdu ulicami: Krzyszkowicką /od Strz. Wielickich do Jaśminowej włącznie/, Solną, Św. Barbary od niższej przełączki z ul. Solnej po ulicę Św. Kingi /ta zamknięta w całości, podobnie jak Strzelców Wielickich/. Przepraszając za utrudnienia zapraszamy jednocześnie do kibicowania uczestnikom VIII Biegu w Krzyszkowicach o Puchar Starosty Wielickiego a najlepiej do czynnego udziału

Organizatorzy:

UKS Gimnazjon przy SSP nr 4 oraz Zarząd i Rada Osiedla Krzyszkowice.

Strony: « Poprzednia 1 ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... 38 Następna »