Strona Główna

Mała Olimpiada 2014

W dniach 24 – 26.10. 2014 odbyła się w Nysie tzw. "Mała Olimpiada" – zawody rangi Mistrzostw Polski Młodzików, w których wzięło udział 50 zawodników wyłonionych w eliminacjach regionalnych. GIMNAZJON reprezentowało 6 gimnastyków (była to jedna z najliczniejszych reprezentacji klubowych): Michał Jakubiec, Dawid Kudła, Michał Kunc, Maciek Rozkładaj, Kacper Skubiński i Staszek Zarański.

W wieloboju 4 miejsce zajęli wspólnie Michał Jakubiec i Staszek Zarański, pozostali uplasowali się na dalszych pozycjach w bardzo wyrównanej stawce rywali. Ponadto do finałów, w których wzięło udział po 8 najlepszych zawodników w danej konkurencji zakwalifikowali się: Michał Jakubiec, Kacper Skubiński i Staszek Zarański. Michał zdobył srebrny medal za ćwiczenia na grzybku a Staszek brązowe za ćwiczenia wolne oraz skok.

Gratulacje dla wszystkich zawodników oraz trenerów Tomasza Bętkowskiego i Michała Janika.