Tradycyjnie jak co roku po raz 10 Klub nasz zorganizował imprezę patriotyczno – rekreacyjną w sali gimnastycznej SP nr 4. Około 200 osób wysłuchało recitalu pieśni legionowych oraz z okresu 20- lecia międzywojennego w wykonaniu artystki Opery Krakowskiej Bożeny Zawiślak. Następnie po rozgrzewce przeprowadzonej przez trenerów uczestnicy oblegli stanowiska oferujące ćwiczenia gimnastyczne oraz testy wytrzymałościowo - siłowe przygotowane przez trenerów Klubu i wolontariuszy – studentów AWF w Krakowie.

Swoje zajęcia dla dzieci przeprowadzili też nasi goście z UKS Judo z Wolbromia. Na zakończenie części sportowej odbyły się tradycyjne konkursy w zespołowym przeciąganiu liny w kategoriach pań i panów. Ostatnim punktem bogatego w różnorodne wrażenia były pokazy w wykonaniu judoków oraz grupy streetworkerów z Krakowa. Nasi gimnastycy, z uwagi na późną porę nie przedstawili tym razem swojego programu. Będzie go można ujrzeć na Mistrzostwach Klubu grup rekreacyjnych 9 grudnia.

Nadmienić warto, iż klubowa delegacja wzięła także udział w mszy za Ojczyznę odprawionej w Kościele Parafialnym oraz złożeniu kwiatów pod Krzyżem Niepodległości postawionym w 1928 roku. Biegaliśmy również /niosąc flagę lub na wyścigi/ w ramach Wielickiego Biegu Niepodległości. Zapraszamy na kolejne obchody Święta Niepodległości za rok!

Strony: « Poprzednia 1 ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... 38 Następna »