Uczniowski Klub Sportowy "GIMNAZJON" przy SP nr 4 w Wieliczce, ul. Krzyszkowicka 18 a zaprasza na imprezę rekreacyjną z okazji Święta Niepodległości, która odbędzie się w dniu 11 listopada w sali gimnastycznej Szkoły w godz. 17.00 – 20.00.

W programie m.in. recital pieśni legionowych w wykonaniu solistki Opery Krakowskiej Bożeny Zawiślak – Dolny połączony ze wspólnym śpiewaniem wybranych utworów. W części rekreacyjnej przewidziano ćwiczenia gimnastyczne i siłowe, konkursy i zabawy dla chętnych w każdym wieku i o różnym stopniu sprawności fizycznej a ponadto naukę wybranych elementów judo.
Na zakończenie odbędą się pokazy gimnastyczne, cheerleaderek oraz judo.

Serdecznie zapraszamy całe rodziny.

Niech wydarzenie to będzie dla nas okazją do złożenia hołdu Tym wszystkim, którzy o Polskę na różnych frontach walczyli ale i impulsem do, choćby okazjonalnej, zabawy i fizycznej aktywności.

Wstęp wolny.
Prosimy o zabranie butów na zmianę.