BIEGANIE  DLA WSZYSTKICH!

REGULAMIN XIII EDYCJI BIEGÓW KRZYSZKOWICKICH
organizowanych przez UKS GIMNAZJON przy SP nr 4,  Zarząd i Radę Osiedla Krzyszkowice
pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka.

• Cel imprezy: popularyzacja biegania jako jednej z najprostszych form aktywności fizycznej, aktywizacja mieszkańców Krzyszkowic oraz innych miejscowości w sposób zgodny z aktualnymi wymogami sanitarnymi, radość i satysfakcja ze wspólnej /choć wirtualnej/ sportowej zabawy.
  • Termin biegu i wysłania zgłoszenia o jego realizacji:

OD 5.09. godz. 00.00 DO 30. 09. godz. 23.59 b.r.
Uwaga! Bieg można zastąpić marszem z kijkami lub marszobiegiem realizowanym stosownie do własnych możliwości

• Miejsce: DOWOLNE – ZGODNE Z AKTUALNYMI WYTYCZNYMI WŁADZ
  • Warunki ogólne: każdy uczestnik po zrealizowaniu biegu  na wyznaczonym dla jego kategorii dystansie wysyła zgłoszenie zawierające imię i nazwisko /nie trzeba podawać czasu bowiem nie będzie prowadzona żadna klasyfikacja/ na adres:bk2020@uks-gimnazjon.pl. Zwrotnie otrzyma do samodzielnego wydrukowania certyfikat uczestnictwa w wirtualnym biegu do  5.10. 2020.  Otrzymane listy będą usunięte wraz z kontem pocztowym a wszystkie zawarte w nich dane będą użyte jedynie na potrzeby imprezy.

Każdy uczestnik startuje na własną odpowiedzialność!  Zalecamy ostrożność w zakresie wyboru miejsca i intensywności biegu oraz dostosowanie ubioru i wyposażenia do warunków lokalnych i pogodowych /m.in. woda w odpowiedniej ilości/.

• Dystanse – identyczne jak w poprzednich edycjach - jednakowe dla chłopców i dziewcząt
  • dzieci do roku 2014 włącznie – 100 m
  • roczniki 2013 – 2010 – 200 m
  • roczniki 2009 i starsi mają do pokonania dystans biegu głównego czyli ok. 1800m.
    To np. 4 i pół okrążenia na bieżni Areny Lekkoatletycznej albo ok. 2 i pół okrążenia w parku Mickiewicza przy Solnym Mieście.
  • bieg integracyjny w tym roku w tradycyjnej formie również się nie odbędzie. Zapraszamy do uczestnictwa indywidualnego na dowolnym dystansie i prosimy o przysłanie zgłoszeń.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIEGANIA ALE NIE TYLKO
 – PODTRZYMAJMY WŁASNĄ FORMĘ I 12 – LETNIĄ TRADYCJĘ!

Strony: « Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 38 Następna »