I Memoriał Jarosława Górki

7.01.2013r w pierwszą rocznicę tragicznej śmierci naszego kolegi UKS Gimnazjon zorganizował I Memoriał Jarosława Górki.

Po złożeniu wiązanki kwiatów na cmentarzu i okolicznościowej mszy św. w kościele w Krzyszkowicach rozegrano zawody w piłce siatkowej w siedzibie klubu w Szkole Podstawowej nr 4 w Krzyszkowicach.

Do turnieju zgłosiły się cztery drużyny reprezentujące:

• LO im. J. Matejki w Wieliczce,
  • ZSZ im. E. Dembowskiego w Wieliczce
  • i dwie drużyny UKS.

Zawody rozegrano w systemie każdy z każdym, do dwóch wygranych setów.

Po zaciętej i wyrównanej walce zwyciężyła I drużyna UKS, drugie miejsce zajęła drużyna LO, trzecie II drużyna UKS a czwarte drużyna ZSZ.

Zwycięska drużyna otrzymała puchar przechodni ufundowany przez UKS, zaś wszyscy uczestnicy sportowych zmagań pamiątkowe dyplomy ufundowane przez firmę poligraficzną GPA.

Mamy nadzieję kontynuować w kolejnych latach organizację tego memoriału będącego wyrazem pamięci o naszym śp. koledze Jarku.

Skład drużyn:

I drużyna UKS: Marek Świeży, Katarzyna Świeży, Zdzisław Kowalski, Roman Piekarz, Marek Małek, Zbyszek Kostarczyk;

drużyna LO im. J. Matejki: Grzegorz Stareńczak, Jolanta Bałucka, Paulina Kerep, Dominik Grunwald, Maciej Michalik, Krzysztof Lebiest, o. Mariusz Tabor;

II drużyna UKS: Janusz Dudek, Jan Panek, Jakub Wójcik, Krzysztof Mroczkowski, Dariusz Szwed, Tomasz Wójtowicz, Janusz Niewielski;

drużyna ZSZ im. E. Dembowskiego: Jarosław Słowiak, Monika Paklikowska, Monika Duda - Piecuch, Maciej Filiciak, Robert Czekirda, ks. Piotr Burtan.

I Memoriał Jarosława Górki I Memoriał Jarosława Górki I Memoriał Jarosława Górki I Memoriał Jarosława Górki